Árufeltöltő-raktáros

Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni?

Az EUROFAMILY ZALAEGERSZEGI (BELVÁROSI) üzletébe ÁRUFELTÖLTŐ-RAKTÁROS munkatársat keresünk!

    Téged keresünk, ha:

    •Szívesen dolgozol csapatban

    •Jól bírod a fizikai megterhelést

    •Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed

    •Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel

    Feladatok:

  • Bejövő áru kezelése,kézi anyagmozgatás
  • Áruátvátel lebonyolítása
  • Üzlet feltöltöttségének biztosítása
  • Raktár rendbentartása
  • Amit cserébe kínálunk:

    • Stabil, hosszútávú munkahely

    •Jó csapat, családias légkör

    •Versenyképes fizetés

    •Havi készpénz kafetéria és Edenred elektronikus ajándékutalvány

    •Éves egyéb béren kívüli juttatások(kafetéria, hűségjutalom)

    •Szociális támogatás, váratlan nehéz helyzetbe került munkatársainknak, 6 hónap után

    •Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés, 6 hónap után

    •Cégen belüli továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Széchenyi tér 2.

Személyes adatok
Vezetéknév*
Keresztnév*
Irányítószám, helység*
Utca, házszám*
Telefonszám*
E-mail cím*
Születési dátum*
Képzettség
Végzettség*
Szakmai tapasztalat*
Megjegyzés
Csatolmányok
Önéletrajz*

(pdf, doc, docx, odt, jpg, gif, png, maximum méret 2 MB)
További csatolmányok

Ellenőrző kód*