Eladó-pénztáros

Szeretnél egy igazán jó csapat tagja lenni? Jelentkezz most!

 Ajkai  üzletünkbe eladó-pénztáros kollégát keresünk!

Téged keresünk, ha:

  • Szívesen dolgozol csapatban
  • Jól bírod a fizikai megterhelést
  • Munkádat precízen, gyorsan és pontosan végzed
  • Szereted a kereskedelmet, szakirányú végzettséged előnyt jelent
  • Vásárló-orientált gondolkodással rendelkezel

Feladatok:

       •Vásárlók pontos, precíz kiszolgálása
       •Gyors, precíz kasszakezelés
       •Árukészlet rendelése, átvétele, kihelyezése
       •Tiszta munkakörnyezet fenntartása

Amit kínálunk:

      •Stabil, hosszútávú munkahely
      •Jó csapat, családias légkör
      •Versenyképes fizetés
      •Havi készpénz kafetéria és Edenred elektronikus ajándékutalvány
      •Éves egyéb béren kívüli juttatások(kafetéria, hűségjutalom)
      •Szociális támogatás, váratlan nehéz helyzetbe került munkatársainknak
      •Kedvezményes munkavállalói mobiltelefon szerződés
      •Cégen belüli továbbképzési lehetőségek

Munkavégzés helye:

Ajka

Hársfa u. 1. /b

Személyes adatok
Vezetéknév*
Keresztnév*
Irányítószám, helység*
Utca, házszám*
Telefonszám*
E-mail cím*
Születési dátum*
Képzettség
Végzettség*
Szakmai tapasztalat*
Megjegyzés
Csatolmányok
Önéletrajz*

(pdf, doc, docx, odt, jpg, gif, png, maximum méret 2 MB)
További csatolmányok

Ellenőrző kód*